Nasz zespół

Adam Hanczyn

Doświadczony konsultant, trener i coach. Prowadzi szkolenia od ponad 15 lat, od 10 prowadzi własną firmę szkoleniową, założyciel i pomysłodawca marki pracujmniej.pl. Przeprowadził ponad 15.000 godzin szkoleń i coachingu. Doradza zarządom i dyrektorom, zajmuje się optymalizacją procesów.

Elwira Skrodzka

Trener, konsultant, coach. Doświadczony menadżer. Zarządzała projektami, których celem były szkolenia dla ponad 40.000 osób. Prowadzi projekty rozwojowe z zakresie kompetencji menadżerskich i sprzedażowych. W pracy korzysta z kwestionariuszy MTQ (odporność psychiczna) i RMP (motywatory).

Ewelina Stróżykiewicz

Trener, doświadczony ekspert HR. Prowadzi szkolenia sprzedażowe i menadżerskie, od 15 lat współpracuje z różnymi organizacjami jak HR Manager, optymalizuje procesy związane z HR. Zajmuje się badaniami potrzeb pracowniczych, wielopokoleniowości i wielokulturowością w organizacjach.

Artur Gryzik

Doświadczony menadżer i trener. Był m.in dyrektorem w oddziału w jednym z banków. Prowadzi projekty rozwojowe z zakresu przywództwa i sprzedaży. Współpracował z wieloma organizacjami z branży finansowej. Przeprowadził ponad 10.000 godzin praktycznych szkoleń i warsztatów. Certyfikowany konsultant DISC.

Robert Zembrowski

Konsultant i trener. Absolwent psychologii, szkolił się m.in u Roberta Diltsa, Franka Farelly’ego. Ukończył Akademię Psychologi Przywództwa Jacka Santorskiego. Pracuje w biznesie od 2000 roku. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów rozwojowych w zakresie zarządzania i sprzedaży. Prowadził warsztaty i projekty doradcze dla dużych, międzynarodowych korporacji.

Ewelina Wysocka

Ewelina Wysocka, Project Manager w pracujmniej.pl. Uwielbia czytać książki i porządkować zawartą w nich wiedzę w przystępny sposób  dlatego w naszym zespole zajmuje się tworzeniem treści. Odpowiada również za organizację projektów szkoleniowych. Oprócz zainteresowania psychologią i rozwojem osobistym jej pasją jest biohaking.